Erotické hračky vyprask na holou

03/01/2018

Ženské eskorty Plzeň

Comments Off on Erotické hračky vyprask na holou


erotické hračky vyprask na holou

Masochisticky ladění lidé musí často v profesionálním životě nést obrovskou zodpovědnost, rozhodovat a poroučet ostatním a tak si svůj přetlak kompenzují v sexu svou podřízeností.

Na druhé straně je známé, že lidé, kteří mají v životě neúspěchy, jsou nesmělí či zakomplexovaní, mívají sadistické sklony. Neznamená to však, že všichni dominanti jsou sadisti. Po výprasku touží víc masochisté, a proto své dominanty schválně provokují a zlobí, aby si nějaký ten trest zasloužili.

Někteří lidé provozující  BDSM  jsou tzv. Když se kůže setkala s jejím zadečkem, jen zasykla a upřela na svého šéfa marketingu žádostivý pohled. Ať dělala co dělala, v těch brýlích se pořád tvářila trochu jako děvka a jemu se to hrozně líbilo.

Spanking lze vnímat na úrovni psychické jako ponížení , zahanbení , překročení intimity apod. Logicky vzato jakoukoliv stimulací pokožky a tkáně pod ní dochází k dráždění nervových zakončení, což na eroticky vzrušivých místech vyvolává slastné pocity. U výprasku je tato stimulace jen mnohem silnější, což může pro někoho být nepříjemné, pro jiného vzrušující. Jde o to, že se výprask kombinuje s jemnými dotyky a hlazením pírky, kožešinkou měkkou látkou ap.

K výprasku se používají různé pomůcky a nástroje. Rákosky, důtky, bičíky, plácačky, ale i pásky řemeny , vařechy, šňůry. Místa na těle, kde se provádí výprask, jsou také rozličná: Jsou většinou kožené v libovolné délce s různým počtem řemínků. Levnější variantou jsou koženkové důtky. Důtky jsou oblíbeným nástrojem ke spankingu. Dobře vedená rána obsáhne větší oblast těla a vyvolává štiplavé pocity. Jsou výhodné v tom, že dopadnou na větší plochu, síla se tedy rozprostře.

Rychle prokrví tkáň, což se projeví zarudnutím kůže. Jsou v různých tvarech a také většinou kožené. Jsou téměř vždy bambusové, pružné a hodně štípou. Na těle zanechávají červené pruhy. Je třeba měnit místa dopadu, aby nedošlo ke zranění, protože díky štíhlému tvaru rákosky, je bolest docela intenzivní. Jde o jezdecké bičíky, které se používají k drezůře koní.

Jsou méně pružné než rákosky, uvnitř je prut, který je na povrchu potažen syntetickou tkaninou v kombinaci s kůží. Rukojeť je hrubší, zakončeny bývají koženým poutkem. Stejně jako u rákosek plocha dopadu je menší, bolest však není tak štiplavá. Pírka na rukojeti vhodné k následnému hlazení. Jsou různě barevné a příjemné.

Bylo to tak nové, tak neznámé a tak strašně vzrušující. Pouta jí sice poskytovala jistou volnost, ale mohla sebou na posteli tak možná mlít a házet. Ovšem vlezlým dotekům pírek a chmýří neutekla. Kňučela a svíjela se. Nedokázala se pořádně ovládat a současně chtěla víc toho rozkošného šílenství…. Při použití jakéhokoliv nástroje ke spankingu je zapotřebí určité dovednosti a zkušenosti. Je dobré si to vyzkoušet třeba na polštáři. Rány nesměřujeme na jedno místo , ale rozprostřeme je hezky na celou plochu.

Můžeme si pohrát i s různou intenzitou, lépe je však začít raději slabšími ranami, dodržujeme intervaly mezi nimi, aby se bolest stačila vstřebat.

Sledujeme reakce bitého, abychom to s výpraskem nepřehnali. Pokud máte před SM pomůckami respekt nebo sbíráte odvahu k jejich použití, prostě si je zatím nechte v ložnici jen ležet. Jako když si kočka zvyká na vodítko — taky ji nemůžete rovnou tahat po zahradě zaháknutou do postroje. Samozřejmě pokud na ně dostanete chuť, nic vám nebrání. Ale není důvod to uspěchat.

Raději pomaleji, ale důkladněji. Zkuste si zahrát na gladiátorskou arénu, jen místo meče a štítu budete mít šimrátka, důtky a plácačky. Po nějaké době určitě objevíte, co vás bere a jakým směrem chcete pokračovat.

Stejně tak budete mít indicie ke stanovení rolí — jestli chcete dominovat, podřídit se, případně to střídat. Opět je to jen na vás. Připoutejte jeden druhého k posteli a přesvědčte se, kam až jste schopni zajít a kde už to nebude příjemné.

Objevení vlastních preferencí je stejně podstatné jako zjišťování hranic. Obojí se může měnit a posouvat, ale nejdříve je potřeba obojí znát. Zkuste si vzít šimrátko a zahrát si na správce muzea, který jde oprášit krásnou antickou sochu v posteli — tedy partnerku. Pak si role prohoďte a třeba zvolte jiný nástroj. Podívejte se na zajímavé články v Magazínu Růžový slon nebo na poslední oblíbené články: Báječné je dostat 4 krát 25 na holé hýždě s přestávkymi, já i partnerka Darina.

Intenzita musí gradovat a důtky štípat čím dál více. Po výprasku jsme fantasticky vzrušeni a připraveni k báječnému styku. Zopakujete-li to 3 x za noc jste tělesně fantasticky uvolněni a duševně v cizích nebeských galaxiích, že se vám ani nechce zpět na zem. Na další drsné milování se však strašně těšíte. Tak mě tak vzrušuje občas tvrdší zacházení, ale ani ne tak na holou, jako třeba, když mě partner pevně drží a podoběně. To si ani nemyslím, že by spadlo ještě do BDSM.

Nejsem na sado maso, ale baví mě , když mě přítel dá v rámci erotických hrátek na holou, i když tady to není moc o bolesti. Poslušně se tedy natáhla přes moje nohy a obličej zabořila do sedačky. Cítila jsem, jak se celá chvěje pláčem, ale nehodlala jsem jí to usnadňovat. Dokonce jsem jí ještě do tváře strčila špinavé ponožky, kalhotky a tričko, které jsem popadla z hromady vedle nás. Stále se otřásala pláčem, když jsem na ni křičela. Potom už jsem ale beze slova pokračovala ve výkonu trestu.

Krátkou sukni, která jí končila těsně pod zadečkem, který měla červený už od ran z kuchyně, jsem jí ohrnula přes záda a kalhotky stáhla dolů. Otevřenou dlaní jsem ji uhodila přes zadek, až se prohnul v zádech bolestí.

Jemná kůže na zadečku se jí začala zbarvovat do červena už po tom jediném úderu, ale to jsem neshledávala jako dostatečný trest za ten nepořádek, který tu nechala. Znovu jsem se tedy napřáhla a uhodila ji přes obě půlky.

Ruka mi trochu sklouzla, takže jsem ji uhodila i přes stehna, o to víc ji to bolelo. Hlasitě plakala a při každém úderu vykřikla do sedací soupravy. Nebrala jsem si servítky, dokonce jsem ji znovu popadla za vlasy a zvedla jí obličej, abych jí do něj viděla. Oči měla úplně červené a uplakané, tváře vlhké od pláče a u nosu se jí zvětšovala bublina. Pohrozila jsem jí dlaní a ona jenom rychle schovala obličej zpátky do gauče.

Pokračovala jsem v trestání asi dalších pět minut, než jsem měla dost. Zadeček jí hořel stejně jako obličej, měla ho naprosto rudý od ran, které jsem jí uštědřila. Přejela jsem jí po něm znovu, abych cítila ten žár, který z něho sálal. Plivla jsem si na prsty a ty jí zabořila přímo do kundy, která na mě vykukovala mezi jejíma půlkama. Narvala jsem do ní rovnou tři prsty a v její suché kundě jí s nimi jezdila. Palcem jsem přejížděla přes anál.

Měla jsem ji naprosto ve své moci. Zajížděla jsem prsty až hluboko dovnitř a škrábala ji tam dlouhými nehty. Z prstů jsem udělala dráp a za její kundičku ji pěkně chytila. Prsty jsem vyndala a znovu ji několikrát uhodila přes zadek. Celá se pod mými doteky chvěla, těžko říct, jestli ještě stále pláčem nebo už vzrušením. Sáhla jsem v obývacím pokoji pod polštář a vytáhla odtamtud velkého robertka.

Za vlasy v culíku jsem jí zvedla hlavu a nacpala jí ho do chřtánu. Skoro nemohla dýchat, jak měla zakloněnou hlavu a ústa plná toho umělýho čůráka, ale držela jsem jí hlavu, aby ho musela kouřit. Na chvíli jsem ho vyndala, aby se nadechla, a potom jsem pokračovala ve znásilňování jejího krku. Cpala jsem jí ho hluboko dovnitř, a když jsem ho vyndávala ven, tak se za ním táhly její sliny.

Takhle připravenýho jsem jí ho strčila na jediný zásun do vagíny. Vykřikla a zatnula nehty do gauče. Slyšela jsem, jak v sobě dusí křik bolesti, když jsem jí ho vyndala a znovu po kořen vrazila do kundy.

Jednou rukou jsem jí s ním mrdala a druhou jsem jí pleskla po zadnici, která už pomalu začínala blednout. Křičela u toho a celé její tělo se třáslo, ale nedovolila si odporovat. Bolestí se stáhla až později ve chvíli, kdy jsem robertka přesunula z její vagíny do análního otvoru. Tam už se jí nevešel celý, zhruba polovina ho koukala ven a přitom šel velmi špatně zastrkovat a vyndávat.

Nebyla na anál úplně připravená. Strkala jsem ho tak daleko, kam mě její kakaová dírka pustila. Křičela přitom do gauče a hlasitě plakala. Pleskla jsem ji znovu, aby přestala. Vrátila jsem vibrátor do její kundy a zapnula ho na nejvyšší výkon. Do toho jsem ji pleskla přes zadek, takže celé její tělo vibrovalo společně s těmi ranami. Konečně se pod tímhle tlakem udělala a její tělo se otřásalo v silném orgasmu.

Teprve po něm se naprosto uvolnila a její tělo ochablo. Bylo po pláči i po slzách.

. Na chvíli jsem ho vyndala, aby se nadechla, a potom jsem pokračovala ve znásilňování jejího krku. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Okamžitě se dala do křiku a pláče, ale ani se nepokoušela vymlouvat nebo jinak ospravedlnit. Jde o to, že se výprask kombinuje s jemnými dotyky a hlazením pírky, kožešinkou měkkou látkou ap. Ne Ano - vstoupit. Ne každý by musel vaši vášeň z předchozí noci pochopit…. Erotické hračky vyprask na holou

Erotické hračky vyprask na holou

: Erotické hračky vyprask na holou

Erotické hračky vyprask na holou Inzeraty na sex www xvideos
VELKY KLITORIS ROZZLOBENÍMUZI 231
FREEVIDEO EROTIKA JAK SPRAVNE KOURIT PENIS 574

Erotické hračky vyprask na holou

červenec Erotické hračky vyprask seznamka je pro vás naše online erotická sex seznamka Na krátkou chvíli se Chci dostat výprask na holou. únor Velmi drsná erotická povídka, o dominantní ženě a její submisivní přítelkyni. Stačilo neudělat doma pár věcí a problém byl na světě. 3. únor Je to k nakousnutí,“ popisuje své pocity z erotického výprasku neznámý bloggař, který uvádí, že svoji Pomůcky si můžete koupit v sexshopu.